LOGGA IN MED DITT E-HANDELSKONTO



{{serverResponse}}
{{ forgotEmailMessage }}
GLÖMT LÖSENORD

Butiksinfo

  • {{ storeInformation.Address }}
  • {{ storeInformation.ZipCode }} {{ storeInformation.City }}
  • Visa på karta

Öppettider

  • Vardagar: {{ storeInformation.HoursWeekDay }}
  • Lördag: {{ storeInformation.HoursSaturday }}
  • Söndag: {{ storeInformation.HoursSunday }}
  • Mer information och event!
Avvikande:

Kontakt

  • {{ storeInformation.Mobile }}
  • {{ storeInformation.Phone }}
  • {{ storeInformation.Fax }}
  • {{ storeInformation.Email }}
Toggle navigation Meny - Innesälj

Innesälj

För dig som önskar en personlig kontakt via telefon finns vi våra Innesäljare tillgängliga. Vi hjälper dig med ditt konto, löpande beställningar, offerter samt övriga frågor om våra produkter och tjänster.

Välkommen att ringa din personliga kontakt inom Fordon, Metall & Industri eller Bygg.

Kontakt innesälj

Emelie Jonsson

Emelie Jonsson

Metall och industri


070 300 65 20
emelie.jonsson@wuerth.se

Andreas Kihlberg

Andreas Kihlberg

Metall och Industri


070 303 93 43
andreas.kihlberg@wuerth.se

Johannes Eriksson

Johannes Eriksson

Metall och Industri


070 303 93 52
johannes.eriksson@wuerth.se

Camilla Vestman

Camilla Vestman

Fordon


070 302 20 67
camilla.vestman@wuerth.se

Robert Wollenius

Robert Wollenius

Fordon


070 308 68 94
robert.wollenius@wuerth.se

Pierre Ahlin

Pierre Ahlin

Bygg


070 300 33 82
pierre.ahlin@wuerth.se

Niklas Fagrell

Niklas Fagrell

Bygg


070 301 75 97
niklas.fagrell@wuerth.se